DOCUMENTARIST – studii superioare: Selecție și validare
2 posturi – 4 ore/zi, 20 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
FILIP ANCA |
82,67 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:09.30 |
2. |
POSTĂVARU IOSEFINA |
75,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:09.40 |
BIBLIOGRAF - Catalogare patrimoniu cultural
1 post – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână; 1 post – 4 ore/zi, 20 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
POPA ANDREEA |
95,00 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:09.50 |
2. |
MUȘAT MĂDĂLINA |
85,83 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:10.00 |
3. |
DOVÎNCĂ CORINA |
60,67 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:10.10 |
4. |
MILITARU MARIUS-VASILE |
Absent |
RESPINS |
- |
5. |
DUMITRU MIHAI-VLAD |
Absent |
RESPINS |
- |
6. |
TEMELIE ANDREI SEVASTIAN |
Absent |
RESPINS |
- |
BIBLIOGRAF - Catalogare resurse cartografice și spațiale
1 post – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
BĂDULESCU ELENA-BIANCA |
93,67 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:10.20 |
DOCUMENTARIST- studii medii: Manipulare digitală
1 post – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
ALEXANDRESCU ALFRED-CRISTIAN |
86,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:10.30 |
2. |
MIU ELENA |
30,00 |
RESPINS |
- |
3. |
DUMITRU MIHAI-VLAD |
30,00 |
RESPINS |
- |
4. |
FILIP GEORGETA |
Absent |
RESPINS |
- |
5. |
BOLOBIȚĂ DRAGOȘ GEORGIAN |
Absent |
RESPINS |
- |
DOCUMENTARIST - studii medii: Scanare
1 post – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
PÂRVAN ALEXANDRA-CĂTĂLINA |
97,50 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora:10.40 |
2. |
ALEXANDRESCU ALFRED-CRISTIAN |
Absent |
RESPINS |
- |
3. |
ADRIAN GHIURU |
Absent |
RESPINS |
- |
4. |
BOLOBIȚĂ DRAGOȘ GEORGIAN |
Absent |
RESPINS |
- |
5. |
FILIP GEORGETA |
Absent |
RESPINS |
- |
DOCUMENTARIST – studii superioare: Selecție și validare
1 post – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
DOBROGEANU-IPSILANTE FLORENTINA |
80,55 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019;ora:10.50 |
2. |
ADRIAN GHIURU |
76,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019;ora:11.00 |
DOCUMENTARIST- studii medii: Manipulare digitală
1 post – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână; 6 posturi – 4 ore/zi, 20 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
CONSTANTINESCU ELENA |
98,67 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 11.10 |
2. |
VASILESCU LAURA-FLORINA |
97,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 11.20 |
3. |
CHIȘESCU CRISTINA |
94,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 11.30 |
4. |
CHIRIAC VALENTINA |
93,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 11.40 |
5. |
ALEXANDRU ANGHELINA |
92,33 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 11.50 |
6. |
POPA AMELIA ELENA |
91,67 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 12.00 |
7. |
FILIP GEORGETA |
77,00 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 12.10 |
8. |
MILITARU MARIUS-VASILE |
75,67 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 12.20 |
9. |
BOLOBIȚĂ DRAGOȘ GEORGIAN |
67,53 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 12.30 |
10. |
ȘCHIOPU DIANA-CRISTINA |
53,42 |
ADMIS |
Sala 211; 04.03.2019; ora: 12.40 |
11. |
ALEXANDRESCU ALFRED-CRISTIAN |
Absent |
RESPINS |
BIBLIOGRAF - Catalogare patrimoniu cultural
15 posturi – 8 ore/zi, 40 ore/săptămână; 3 posturi – 4 ore/zi, 20 ore/săptămână
Nr. crt. |
NUME/PRENUME |
Punctaj obținut |
ADMIS/ |
SALA/ DATA |
1. |
COPUZEANU MARIA |
99,67 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora:09.30 |
2. |
UNGUREANU ANGELA |
99,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora:09.40 |
3. |
GAVRILĂ MARIANA-LILIANA |
99,00 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora:09.50 |
4. |
PETRESCU MARILENA-DANA |
99,00 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora:10.00 |
5. |
FILIP GEORGETA |
98,67 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora:10.10 |
6. |
ȘERBĂNESCU ELISABETA |
98,37 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora:10.20 |
7. |
GHIȚĂ CRISTINA-ELISAVETA |
98,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 10.30 |
8. |
ȚĂROIU IULIANA-VASILICA |
98,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 10.40 |
9. |
ILINA SIMONA-ELENA |
98,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 10.50 |
10. |
ENE VERONICA-MERII |
98,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 11.00 |
11. |
RADU CORNELIA |
98,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 11.10 |
12. |
SOREAȚĂ IOANA |
97,67 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 11.20 |
13. |
BREAZU CARMEN |
97,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 11.30 |
14. |
VÎRȘESCU DRAGOȘ-CIPRIAN |
96,83 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 11.40 |
15. |
DOBRE CORNELIA-RALUCA |
96,67 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 11.50 |
16. |
IRINCIUC CRISTINA-IOANA |
96,33 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 12.00 |
17. |
IVAN FLORENȚA GEORGETA |
94,67 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 12.10 |
18. |
ALEXE IOANA-VALERIA |
88,67 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 12.20 |
19. |
PARASCHIVESCU LUCICA |
70,50 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 12.30 |
20. |
DUMEA MIHAI |
56,22 |
ADMIS |
Sala 211; 05.03.2019; ora: 12.40 |
21. |
RADU LAURA-FLORENȚA |
31,67 |
RESPINS |
- |